ارتقاء بخش مروست در کمیسیون دفاعی و سیاسی هیئت دولت تصویب شد

🔶صبح امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند و در آستانه بعثت خاتم الانبیا(ص) و عید بزرگ مبعث، موضوع ارتقاء مروست به شهرستان در کمیسیون دفاعی و سیاسی کشور مطرح و مورد تائید قرار گرفت.

🔶محمد رضا صباغیان، نماینده حوزه مهریز در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر افزود: پس از چندین سال پیگیری و پشتکار و جلسات متعدد کشوری و استانی و ارسال مستندات و اعلام ضرورت های منطقه ی خاتم، کمیسیون دفاعی و سیاسی وزارت کشور با درخواست تفکیک شهرستان خاتم و ارتقاء مروست به شهرستان موافقت نمود.

▫️ لازم به ذکر است چندین ماه قبل دهستان چاهک نیز به بخش چاهک ارتقا یافت

🔶نماینده حوزه مهریز با تقدیر از صبوری مردم و همکاری مسئولین استان بویژه استاندار و معاون سیاسی و مدیر کل سیاسی استان، امام جمعه سابق و فعلی، فرماندار، بخشدار و اعضای شورای شهر مروست از مسئولین کشوری آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، آقای امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، وزیر کشور، آقای کاراندیش معاون پارلمانی وزیر ارشاد، مدیرکل تقسیمات کشور قبلی آقای جلالی و فعلی خانم احمدی تقدیر و تشکر کرد.
✅ وی در پایان ابراز امیدواری کرد: به زودی مصوبه کمیسیون سیاسی امنیتی در هیات دولت مطرح و انتزاع مروست از شهرستان خاتم و ارتقاء این شهر به شهرستان مروست اعلام می گردد.
۹۹/۱۲/۲۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *