نشست بررسی بودجه سال آینده طرح ها و پروژه ها درحوزه انتخابیه مهریز

به منظور بررسی اولویت طرح های عمرانی و نحوه تخصیص و افزایش بودجه پیشنهادی و کد دار نمودن پروژه های جدید در قانون بودجه سال آینده، نشست ویدئو کنفرانس صباغیان نماینده حوزه مهریز و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان یزد با همراهی فرمانداران حوزه انتخالیه مهریز برگزار شد.
.

صباغیان گفت: در حوزه انتخابیه مهریز می بایست طرح ها و پروژه های در حال انجام و میزان بودجه اختصاص یافته به آنها در سالجاری مشخص شود و برای سال آینده نیز پروژه های جدید معرفی شود تا برای تصویب و اختصاص بودجه مورد نیاز با سازمان برنامه کشور هماهنگی لازم بعمل آید.

در این نشست صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: در هفته جاری پروژه های کددار احصاء می شود تا درپایان هفته جلسه نهایی برای تصویب و اعتبار درخواستی طرح ها با حضور مدیران کل و فرمانداران برگزار شود.

معاون عمرانی استاندار یزد با تشکر از پیشنهاد برگزاری جلسه توسط نماینده حوزه مهریز تشکیل جلسه را بسیار مهم و لازم برای اولویت بندی پروژه ها و افزایش اعتبارات برای آنها دانست

حسینی پور رئیس سازمان برنامه و بودجه استان یزد با بیان اینکه جلسه بررسی بودجه طرح ها برای هر شهرستان بر اساس اولویت های منطقه طرحهای جدید عمرانی در نظر گرفته میشود تا در صورت افزایش بودجه استان همکاری لازم برای تصویب آن انجام پذیرد.
در پایان مقرر شد ظرف روزهای آینده پروژه ها و طرح های اولویت دار استان مشخص و با حضور مسئولین استان و نماینده مجلس جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه در تهران برگزار و پروژه ها ارائه شود
۹۹/۰۸/۲۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *