صباغیان خبر داد: خریداری و انتقال دستگاه سی تی اسکن و سونوگرافی به بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه با هزینه بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال

‍ صباغیان خبر داد:
🚨 خریداری و انتقال دستگاه سی تی اسکن و سونوگرافی به بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه با هزینه بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال

🔻 #محمدرضا_صباغیان از تامین اعتبار و خرید دستگاه #سی_تی_اسکن و #سونوگرافی و ارتقاء سطح خدمات درمانی برای بیماران شهرستان #ابرکوه در بیمارستان خاتم الانبیاء این شهر خبر داد.

🔻نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از پیگیری های زیاد و همکاری معاونت درمانی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و در شرایط تحریم ناجوانمردانه از سوی قدرتهای استکبار جهانی دستگاه سی تی اسکن و سونوگرافی خریداری و برای راه اندازی به بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه انتقال یافت.

🔻 وی ادامه داد: با پیگیری های متعدد کارگروه توسعه شهرستان ابرکوه، و برگزاری جلسات بسیار با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونین وزرات بهداشت، سرانجام پس از اخذ ۳ دستور از ۲ #وزیر_بهداشت #مجوز خرید آن صادر و تامین اعتبار گردید و در جلسه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۸ با دکتر جان‌بابایی معاونت درمان وزیر بهداشت مقرر شد #اولین_سی_تی_اسکنی که وارد کشور شود به شهرستان ابرکوه ارسال گردد، که در نهایت این امر در تاریخ ۲۵ آذرماه ۱۳۹۸ تحقق یافت و دستگاه سیتی اسکن و همچنین دستگاه سونوگرافی به بیمارستان شهرستان ابرکوه تحویل داده شد.

🔻صباغیان با تقدیر از زحمات و همکاری دکتر جان بابایی معاون درمان وزرات بهداشت برای تجهیز و ارتقاء سطح خدمات درمانی در بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه اظهار داشت: هزینه خرید دستگاه سی تی اسکن بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال می باشد که از محل صرفه جویی ارزی وزرات بهداشت به بیمارستان خاتم الانبیاء اختصاص یافت.

🔻وی افزود: همچنین با نصب و راه اندازی دستگاه سونوگرافی با هزینه بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال بیماران شهرستان ابرکوه از این پس می توانند در این بیمارستان از خدمات درمانی بهره مند شود.

🔻صباغیان همچنین از تجهیز بخش رادیولوژی بیمارستان خاتم الانبیاء به دستگاه Cr و اتمام طرح توسعه عمرانی این مرکز درمانی خبرداد و افزود: فاز دوم و سوم توسعه عمرانی بیمارستان در بخش بستری زنان و آی سی یو به اتمام رسیده است و با خرید تجهیزات این بخش و انتقال آن از سوی وزرات بهداشت در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات بیشتر با کیفیت بهتر به بیماران ابرکوه خواهیم بود.

🔻 گفتنی است مجموع اعتبار تخصیص یافته برای خرید و راه اندازی این سه دستگاه در بیمارستان خاتم الانبیاء ابرکوه بالغ ۱۳ میلیارد ریال می باشد که با پیگیری و همّت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و همکاری وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور تامین گردیده است.

🔷 در پایان از زحمات و همکاری های فرماندار،شورای شهر، امام جمعه، استاندار و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تشکر می شود.

📎 در راستای شفافیت ۴۰ مورد نامه نگاری و پیگیری به پیوست خبر ارائه می گردد.

گزیده برخی پیگیری ها در راستای اخذ سی تی اسکن بیمارستان خاتم الانبیاء #ابرکوه

 

۹۸/۱۰/۲۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *