صباغیان: اقدام موشکی سپاه ‌به‌جا بود.در مقابل منافع ملی ‌کشورمان کوتاه نمی‌آییم‌

صباغیان:
اقدام موشکی سپاه ‌به‌جا بود / در مقابل منافع ملی ‌کشورمان کوتاه نمی‌آییم‌

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیانات مقام معظم رهبری آمریکا را در سردرگمی بزرگی قرار داد، گفت: در مقابل منافع ملی ‌کشورمان کوتاه نمی‌آییم‌.

محمدرضا صباغیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد با اشاره به اقدام شب گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موشک‌باران پایگاه آمریکایی در عراق اظهار داشت: در ار‌تباط با این حمله آمریکا و اقدام ناجوانمردانه‌ای که انجام داد و #سردار _سپهبد_حاج_قاسم_سلیمانی را به شهادت رساند، طبیعتا لازم بود که ما جواب محکم و دندان‌شکنی بدهیم که بحمدالله نیروهای نظامی و به ویژه سپاه ما خوب عمل کردند و نشان دادند ما در مقابل منافع ملی و جایگاه کشورمان کوتاه نمی‌آییم.

وی تصریح کرد: این اقدام خیلی به جا بود و هم جایگاه ایران را ارتقا داد و هم این عربده‌کشی‌های #ترامپ به کشورهای منطقه را بی‌خاصیت کرد و دیگر کشورهای منطقه متوجه شدند که خیلی نمی‌توانند به #آمریکا تکیه کنند وقتی ایران به خود آمریکا حمله می‌کند طبیعتا اگر از کشورها آنها علیه ایران حرکتی انجام شود، ایران جواب سختی به آنها می‌دهد.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آرامشی که در صحبت‌های #مقام_معظم_رهبری بود و این که فرمودند ایران تنها یک سیلی کوچک به آمریکایی‌ها زدند، نشان می‌دهد که آمریکا برای ما بزرگ و مهم نیست و هر کجا که منافعمان در خطر باشد ما از حقوق مردم و کیان اسلامی ایران دفاع می‌کنیم.

صباغیان گفت: با این بیان مقام معظم رهبری، سردرگمی بزرگی برای آمریکا ایجاد شد که باید حواسشان هنوز باشد و ایران به این حمله هم اکتفا نمی‌کند و منافع آنها در منطقه همچنان در خطر بسیار بزرگی است.

https://tn.ai/2177780

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *