گزارش سفر مدیرعامل بانک صنعت ومعدن به استان یزد بنابر درخواست صباغیان از وزیر صمت

در پی مکاتبات و درخواست چهارم تیر ماه ۱۳۹۸ محمدرضا صباغیان از وزیر صمت مبنی بر بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن جهت اطلاع از توانایی ها و مسائل و مشکلات تولیدکنندگان در حوزه های صنعتی و معدنی استان یزد و کمک به واحدهای تولیدی این استان و این حوزه وزیر صمت طی دستوری به شرح ذیل مدیرعامل بانک صنعت و معدن و یک هیأت متخصص را در سفری دو روزه راهی استان یزد نمود.

🔹دستور رحمانی، وزیر صمت:
” به نام خدا
جناب آقای مهری، با سلام
جنابعالی و همکاران وزارتخانه به ویژه جناب آقای دکتر زرندی و همکاران ایشان از منطقه بازدید و نسبت به اتخاذ تصمیمات اقدام فرمایید. با تشکر”

🔹 حسین مهری رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در سفر دو روزه مورخ دوازدهم و سیزدهم تیرماه ۱۳۹۸ ضمن دیدار با مسؤلان و مدیران مرتبط با صنعت این استان از حدود ۱۵ واحدهای تولیدی و شرکت هایی نظیر شرکت آهن اسفنجی ایساتیس ، کارخانه ماشین سازی ،فولاد محسن ، شرکت توسعه و پرواز ، تسفیه فاضلاب ، کاشی کوثر کویر، کاشی سیمین و کاشی آبنوس ، کارخانه سیمان در دست ساخت ابرکوه ، کاغذ کار کسری، مارینا پلاستیک، قیام نخ، الیاف گستر، سیرنگ، کاشی برج، فولاد ارفع، شرکت توسعه صنایع غذایی رشد، یکتا گرانول بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت و همچنین در پایان این سفر جلسه ای با موضوع بررسی مشکلات و مسائل صنعت و معدن تمام شهرستان های حوزه انتخابیه در یزد برگزار گردید.

🚨 و سرانجام در تاریخ ۲۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ #گزارش_سفر این بازدید های میدانی به صورت مکتوب به محمدرضا صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور ارائه گردید که روابط عمومی دفتر این نماینده گزارش مذکور را به تصاویر پیوست به اطلاع شهروندان می رساند.

🔹 لازم به ذکر است از ابتدای نمایندگی تاکنون سعی شده است در سفرهای وزرا و معاونین به ۵ شهرستان حوزه انتخابیه در حد توان و آنچه مربوط به نماینده بوده است حداقل عدالت نسبی رعایت گردد.

🔹لیکن به دلیل وسعت بسیار زیاد حوزه انتخابیه امکان بازدید از همه ۵ شهرستان در یک روز وجود ندارد و شهرستان هایی که مورد بازدید قرار نگرفته اند یاد سفرهای قبلی بازدید صورت گرفته و یا در سفرهای بعدی جبران می گردد.
📎 http://15dey.com/?p=19281
📎 https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-285993

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *