سازمان هدفمندی پاسخگوی قطع یارانه افراد نیازمند نیست

صباغیان در تذکر شفاهی:
سازمان هدفمندی پاسخگوی قطع یارانه افراد نیازمند نیست

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به وضعیت معیشت خانواده هایی که یارانه نقدی آنها قطع شده است، گفت: سازمان هدفمندی پاسخگوی علت قطع یارانه یا پیگیر پرداخت مجدد یارانه به این افراد نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۹ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر علوم گفت: مجلس در ماده ۸۸ برنامه ششم توسعه تصویب کرد که شهریه فرزندان جانبازان و رزمندگان مشمول ۳۰ درصد تخفیف شود، اما این قانون اجرا نشده است.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور و معاون پارلمانی وی افزود: چند سالی است که یارانه خانواده ای با ۴ فرزند قطع شده و با وجود مشکلات معیشتی فراوان نتوانستند پیگیر مسئله خود شود، سازمان هدفمندی نیز پاسخگوی وضعیت خانواده های تحت فشار نیست.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نفت یادآور شد: واگذاری جایگاه سوخت در بافق انجام شده و در این راستا ۹ نفر از بخش خصوصی بیکار شده اند و علی رغم تجربیات کاری این افراد و نیاز مجموعه به کار گرفته نمی شوند. خواهشمند است وضعیت آنها را پیگیری کنید./

https://www.icana.ir/Fa/News/435771/

۹۸/۰۷/۰۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *