وزیر ورزش برای تکمیل یک یا دو طرح از ۵ شهرستان یزد قول مساعد داد

نماینده بزرگ‌ترین حوزه انتخابیه کشور با بیان اینکه وزیر ورزش قول تکمیل یک یا دو طرح از ۵ شهرستان یزد را دادند گفت: رتبه‌های ورزشی شهرستان بهاباد و کمبودهای آن در سطح استان و کشور اعلام شود.

محمد رضا صباغیان بافقی صبح امروز در شورای ورزش شهرستان بهاباد با بیان اینکه اهمیت ورزش و نقش آن در مسائل و مشکلات و خصوصاً در بحث‌های آسیب‌های اجتماعی بر هیچکس پوشیده نیست اظهار داشت: تحصیل، تهذیب و ورزش سه مقوله‌ای است که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور افزود: اگر انسان ورزش نکند روحیه عبادت و کار در او زنده نمی‌شود پس هر چه که به آن پرداخته شود بازهم ارزش دارد.

 

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صورت‌جلسه باید به شکل دقیقی در شورای ورزش شهرستان داشته باشیم تصریح کرد: در این صورت‌جلسه کارهایی که هر شخص باید پیگیری و دنبال کند به صورت دقیق مشخص باشد و در جلسه بعد عملکرد فرد مورد نظر خواسته شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در گذشته از هر ۵ شهرستان خواستیم که مشکلات و پیشنهادات خود را در زمینه ورزش آن شهرستان مطرح کنند گفت: در جلسه‌ای که با وزیر ورزش داشتیم، قرار شد تا یک یا دو طرح از هر شهرستان تکمیل شود.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور اضافه کرد: در آن جلسه وزیر محترم ورزش ۵۰ میلیون تومان برای شهرستان‌های بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز در نظر گرفتند که این مبلغ به شهرستان‌ها واگذار و در زمینه‌های مورد نظر هزینه شد.

صباغیان در پایان از مسئولان شهرستان بهاباد درخواست کرد که رتبه های ورزشی این شهرستان را در استان و کشور و ورزش‌هایی که در بهاباد وجود ندارد اعلام کنند تا نسبت به حل مشکلات آن بتوانیم به صورت دقیق برنامه ریزی کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *