نماینده در هفته ای که گذشت

هفته گذشته ایام حضور نمایندگان مجلس در حوزه انتخابیه بود. محمد رضا صباغیان نیز این روزها را به حضور در شهرستانهای بافق،بهاباد،خاتم و ابرکوه و تشکیل جلسه مجمع نمایندگان استان اختصاص داد.
رئیس مجمع نمایندگان شنبه هفته گذشته با دعوت از مسؤلین کشوری و استانی موضوع با اهمیت آب استان را در دستور کار مجمع نمایندگان قرار داد.در این جلسه که اعضای شورای تأمین ، معاونین استاندار ، مدیران استانی، مدیرکل امنیتی وزارت کشور و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور حضور داشتند صباغیان از عملکرد وزارت کشور در تامین امنیت خط انتقال آب استان یزد انتقاد کرد.
رئیس مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه از وزارت کشور و شرکت آب و فاضلاب یزد گلایه مند هستیم گفت: ۲۵ مرتبه به خط انتقال آب از اصفهان به یزد تعرض شده اما در خصوص پیگیری هیچ اتفاق خاص رخ نداده است این جلسه بعد از تبادل نظر همه شرکت‌کنندگان مصوبات خوبی داشت.


جلسه دوم صباغیان با اعضای مجمع نمایندگان استان با حضور سرپرست استانداری ، معاون استاندار و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای بررسی چالش های توسعه انرژی های تجدید پذیر برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صباغیان شامگاه روز شنبه از کارگاه صنایع دستی پیش بافان در مبارکه بافق بازدید و بر لزوم برندسازی صنایع دستی شهرستان بافق تاکید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نماینده مردم بهاباد روز یکشنبه را به طور کامل به حضور و بازدید از این شهرستان اختصاص داد و در اولین جلسه، یازدهمین نشست کارگروه توسعه شهرستان بهاباد را با مسؤلین در فرمانداری این شهرستان برگزار کرد.

 


در دومین جلسه صباغیان در بهاباد، مشکلات مسکن و عمران روستایی بهاباد با حضور نادریان زاده معاونت بازسازی و مسکن روستایی و کارگر معاونت عمرانی روستایی اداره کل بنیاد مسکن استان یزد و مسؤلین بهاباد مورد بررسی قرار گرفت. صباغیان در این جلسه گفت: در روستاها با همکاری منابع طبیعی و بنیاد مسکن ، زمین مسکونی برای آسایش مردم و کاهش قیمت زمین مشخص و به متقاضیان واگذار شود.

 


صباغیان ظهر روز یکشنبه با حضور در مسجد روستای احمدآباد جلگه با مردم این روستا دیدار و به سؤالات ایشان پاسخ داد.


نماینده مردم بهاباد با دعوت از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی بهاباد، جلسه ای با حضور بخشدار و فرماندار بهاباد برگزار کرد و به مشکلات این روستا رسیدگی کرد.


برگزاری جلسه پرسش و پاسخ و دیدار مردمی با اهالی محمد آباد در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) بهاباد با حضور فرماندار و رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان و تشکیل جلسه شورای مشورتی آخرین برنامه روز یکشنبه صباغیان در بهاباد بود.


محمدرضا صباغیان شامگاه دوشنبه با تعدادی از جوانان بافق نشست هم اندیشی برگزار کرد و به سؤالات مختلف ایشان پاسخ داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نماینده مردم خاتم روز سه شنبه خود را به طور کامل به حضور و بازدید از شهر هرات اختصاص داد و در اولین جلسه، نهمین نشست کارگروه توسعه شهرستان خاتم را با حضور مسؤلین این شهرستان برگزار کرد. محمد رضا صباغیان در این جلسه که با حضور معاون مدیر کل تعزیرات استان، امام جمعه و جمعی از مسوولین برگزار شد گفت: کوتاهی نهادهای نظارتی پیگیری می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید محمدرضا صباغیان از کمربندی روستای چاهک شهر هرات و شنیدن مشکلات پیمانکار جاده با حضور رئیس راه و شهرسازی خاتم، اعضای شورای اسلامی و دهیار چاهک و پیگیری بابت قیر دومین برنامه صباغیان در هرات بود.


صباغیان عصر روز سه شنبه با همراهی بخشدار ، معاون فرماندار ، رئیس جهاد کشاورزی هرات ، دهیار و اعضای شورای اسلامی دیداری با مردم روستای شهریاری هرات داشت در این جلسه میزان اجرای مصوبات جلسه قبل بررسی و مسؤلین حاضر پاسخگوی سؤالات اهالی این روستا بودند.


سه شنبه شب محمدرضا صباغیان در جمع نمازگزاران هرات در مسجد جامع این شهر حاضر شد و به سؤالات ایشان پاسخ داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تشکیل جلسه شورای مشورتی و دیدار با برخی از فعالین اجتماعی و هنرمندان این شهر آخرین برنامه صباغیان در سفر به خاتم بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نماینده مردم ابرکوه روز چهارشنبه خود را به طور کامل به حضور و بازدید از ابرکوه قرار داد و هفتمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان ابرکوه با حضور محمدرضا صباغیان و مسؤلین این شهرستان برگزار شد.وی در این جلسه از مسئولان خواست برای ثبت جهانی‌ سرو ابرکوه بیشتر تلاش کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

صباغیان به مناسبت روز دانشجو در دومین برنامه خود در دانشکده پیراپزشکی ابرکوه حاضر شد و ضمن صحبت با اساتید و دانشجویان درباره مسایل و مشکلات این دانشگاه در تریبون آزاد و جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان این دانشکده شرکت کرد و به سؤالات دانشجویان پاسخ داد. صباغیان در این نشست از دانشجویان خواست در کنار تحصیل علم ، سیاست و قانون را نیز دنبال کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عصر روز چهارشنبه دیدار مردمی صباغیان با تعدادی از مردم ابرکوه برگزار شد.

 

حضور در روستای تیزوک ابرکوه و بررسی مشکلات این روستا از دیگر برنامه های صباغیان در سفر یک روزه به ابرکوه بود.

 

نماینده مردم بافق ظهر روز جمعه در مسجد جامع بافق حاضر شد و در خصوص برکناری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی با مردم صحبت کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *