وضعیت مواد مخدر در کشور بسیار ناگوار است

عضو کمیسیون شورا و  امور داخلی مجلس گفت: متأسفانه وضعیت اعتیاد در کشور بسیار بد شده و در میدان شوش شاهد هستیم که جوانان، کودکان و افراد سالخورده در حال استعمال مواد مخدر صنعتی و سنتی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود اظهار داشت: متأسفانه وضعیت اعتیاد در کشور بسیار بد شده و در میدان شوش شاهد هستیم که جوانان، کودکان و افراد سالخورده در حال استعمال مواد مخدر صنعتی و سنتی هستند.

نماینده مهریز ، بافق ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وضعیت مواد مخدر در کشور بسیار ناگوار است، چه کسی باید به این موضوع رسیدگی کند، آیا کشور دیگری باید برای حل این مشکل تصمیم‌گیری کند.

وی افزود: مواد مخدر دودمان خانواده‌ها را بر باد می‌دهد و باید به این مشکل هر چه سریعتر رسیدگی شود. بسیاری از مشکلات به دلیل عدم نظارت به وجود آمده‌اند و وجود معضل مواد مخدر تا این حد در کشوری مقتدر و اسلامی بسیار اسفناک است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نیز در زمینه رفع این مشکل مسئول است، گفت: از قوه قضائیه می‌خواهم که به این موضوع ورود کند تا وضعیت اعتیاد به مواد مخدر در کشور سامان یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *