مشکلات راه‌های ارتباطی بهاباد از جمله راه بهاباد به بافق و بهاباد به نایبندان بر طرف می شود

محمدرضا صباغیان نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه خاتم مهریز بافق و بهاباد در مجلس شورای اسلامی در سفر به بهاباد با حضور در جمع مردم این شهرستان و بخش مرکزی مسائل و مشکلات مرتبط با راه‌های ارتباطی بهاباد از جمله راه بهاباد به بافق و بهاباد به نایبندان را بررسی و قول پیگیری در این زمینه داد.

وی با تأکید بر پیگیری مشکلات از طریق سلسله مراتب اداری اظهار داشت: مسئولین ادارات باید پیگیر باشند و سهم خود را از استان بگیرند و اگر نتیجه‌ای حاصل نشد از طریق وزرا پیگیر مسائل و مشکلات می‌شوم.

نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرماندار بهاباد یکی از فرمانداران پیگیر استان یزد است گفت: هر دستگاهی که بیشتر پیگیر مسائل بوده نتیجه هم گرفته است.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه یکی ازدغدغه‌ها و مشکلات روستاهای پرک، زارکوئیه و سنجدک و همه مردم شهرهای حوزه انتخابیه مشکل کمبود آب دراین روستاها است گفت: این موضوع قرار شد در اولین فرصت با فوریت پیگیری شود.

نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه صحبت‌های خود در ارتباط گازرسانی به روستاها گفت: تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار شهرستان در آینده‌ای نزدیک به شبکه گاز متصل می‌شود.

دیدار مردمی نماینده بهاباد در مجلس شورای اسلامی با حضور مردم همیشه در صحنه بهاباد و فرماندار در مسجد ابوالفضل(ع)محمد آباد شهرستان بهاباد برگزار شد و مسائل و مشکلات شهرستان مطرح و پاسخ داده شد.

تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *